1
Krepšelis
2
Atsiskairtymas
3
Patvirtinimas

Krepšelis

Reklaminių vėliavų ir vėliavų medžiagos

Medžiagos

Visos vėliavos gaminamos iš skirtingų medžiagų. Žemiau rasite informaciją apie mūsų gaminamų vėliavų medžiagas:

 

115 gr/m2 poliesteris

Tai šiek tiek blizgi medžiaga, naudojama standartinių, vienpusių reklaminių vėliavų modelių gamyboje. Ši medžiaga puikiai tinka skaitmeninei spaudai, nes idealiai sugeria būtent šiai spaudai skirtus dažus. Be to, ji atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama. Uždėjus spaudą, galinė medžiagos pusė matoma 80-90% procentų.

120 gr/m2 orui pralaidus poliesteris (AirTex)

Orui pralaidus poliesteris (AirTex) yra pritaikytas vėliavoms ir reklaminėms vėliavoms, kurios turi atlaikyti prastesnes oro sąlygas. Šią medžiagą rekomenduojame naudoti tuomet, kai vėliavos arba reklaminės vėliavos yra statomos lauke. Šios medžiagos struktūra (skylutės tekstilėje) prailgina vėliavų tarnavimo trukmę. Ji puikiai tinka tiesioginei skaitmeninei spaudai, nes, kaip ir anksčiau minėtos medžiagos, idealiai sugeria dažus ir nepriekaištingai perteikia spalvas. Be to, ji atspari UV spinduliams ir lengvai skalbiama.

155 gr/m2 100% poliesteris (Power)

Ši medžiaga naudojama vėliavų gamybai. Audinys yra ypač atsparus vėjams ir blukimui. Tarnauja kelis kartus ilgiau negu įprastas vėliavoms skirtas audinys. Tinka skaitmeninei spaudai. Medžiaga atspari UV spinduliams ir lengvai skalbiama. Tai stipriausias mūsų naudojamas audinys, skirtas vėliavų gamybai. Itin tvirtas audinio pynimas garantuoja ypatingai ilgą vėliavų tarnavimo laiką.

Reklaminių vėliavų stiebai

Reklaminių vėliavų stiebai yra pagaminti iš aukštos kokybės, itin lengvo aliuminio ir stiklo pluošto. Apatinė stiebo dalis yra pagaminta iš aliuminio, o viršutinė, kuri yra lankstesnė, – iš stiklo pluošto. Reklaminių vėliavų stiebai pasižymi ilgaamžiškumu, jie tikrai ilgai jums pasitarnaus.

Aliumininių dalių kiekisStiklo pluošto dalių kiekis
Dydis S22
Dydis M22
Dydis L22
Dydis L-Wide22
Dydis XL32
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.