1
Krepšelis
2
Atsiskairtymas
3
Patvirtinimas

Krepšelis

Aukščiausia kokybė gamybos metu

Megaprint.lt užtikrina aukščiausią ir nepriekaištingą reklaminių vėliavų ir jos priedų kokybę. Mūsų produkcijos kainos ir kokybės santykis yra optimalus. Nuolat siekiame tobulėti, todėl būtent kokybei užtikrinti skiriame daug laiko, pradedant nuo medžiagų parinkimo, gamybos proceso kruopštaus koordinavimo ir baigiant galutinio produkto pristatymu klientui.

Darbą su klientais pradedame iš karto, kai gauname aprašymą, maketą ir/arba užsakymą. Jūsų pateikti maketai yra peržiūrimi ir kokybiškai paruošiami spausdinimui. Jeigu makete randame klaidų, iškart informuojame klientą ir padedame išspręsti iškilusias problemas. Jeigu klientas nemoka ar negali susimaketuoti vėliavos, prašome susisiekti su mumis: už papildomą mokestį vėliava bus sumaketuota. Klientui tereikia pateikti savo viziją, logotipą, paveiksliukus, tekstą ir pasirinkti spalvas. Paruošus maketą ir patvirtinus dizainą, prasideda reklaminės vėliavos gamybos procesas. Jeigu maketą pateikia klientas, prieš pradedant vėliavos gamybą, patikriname kliento siųstą dizainą. Tokiu būdu užbėgame galimiems nesklandumams už akių ir išvengiame nekokybiškų gaminių.

Mes garantuojame, kad mūsų gamintos vėliavos atitiks aukščiausius kokybės standartus ir Jūsų lūkesčius, nes naudojame tik itin aukštos kokybės tiesioginę sublimacinę spaudą (skaitmeninę, įvairių spalvų, 80-90% matomumas vienpusės vėliavos veidrodinėje pusėje).

 

Po to, kai kliento reklaminė vėliava atspausdinama, ją atsargiai iškerpame. Šis darbas visada atliekamas rankomis – tokiu būdu dar kartelį patikrinama gaminio kokybė. Visos mūsų reklaminės vėliavos apsiuvamos dvigubomis siūlėmis, tai užtikrina reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Mūsų gaminamos reklaminės vėliavos turi išskirtinį bruožą – baltos ar juodos spalvos kišenes, skirtas reklaminių vėliavų stiebams. Šios kišenės yra iš elastingo, tvirto audinio, eliminuojančio plyšimo galimybę (deja, bet tai gan dažna konkurentų siūlomos produkcijos savybė).

Jau pagamintą vėliavą dar kartą peržiūrime tam, kad išvengtume nereikalingų klaidų ir įsitikintume jų nepriekaištinga kokybe. Kiekvieną reklaminę vėliavą įpakuojame į plastiko pakuotes, siekdami išvengti galimų pažeidimų transportuojant gaminį, ir dar kartelį patikriname, ar tai atitinka užsakymo reikalavimus.

Visas vėliavas gaminame Kaune, jas galima atsiimti dirbtuvėse (Raudondvario pl. 164) arba užsisakyti pristatymą paštu. Vėliavas siunčiame į visas pasaulio šalis. Jeigu užsakymas yra itin skubus, susisiekite su mumis, kad galėtume kuo skubiau suderinti visas užsakymo detales ir greičiau realizuoti Jūsų sumanymą.

Reklaminių vėliavų aksesuarų ir pagrindų kokybė

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir kiti aksesuarai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų: plieno, aliuminio ir stiklo pluošto. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir aksesuarai yra laikomi mūsų sandėlyje, todėl juos galime greitai pristatyti kartu su reklaminėmis vėliavomis.

Reklaminių vėliavų stiebai yra sudedami iš dviejų pagrindinių dalių. Viršutinė dalis pagaminta iš stiklo pluošto. Ji yra itin lengva ir užtikrina gaminio lankstumą. Apatinė dalis pagaminta iš aliuminio, leidžiančio  išlaikyti vėliavos stabilumą ir vertikalumą. Kiekvienas reklaminės vėliavos stiebas lengvai sumontuojamas ir paruošiamas naudoti – šie darbai užtruks vos kelias minutes.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.