1
Krepšelis
2
Atsiskairtymas
3
Patvirtinimas

Krepšelis

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Jūsų klausimai – mūsų atsakymai

Mes vertiname kiekvieną savo klientą ir reaguojame į visus mums užduodamus klausimus. Šiame puslapyje pateikiame pačius dažniausius Jūsų užduotus klausimus bei atsakymus į juos. Pasižiūrėkite – galbūt kaip tik apie tai ir norėjote klausti? Mūsų užsakovai teiraujasi, kaip užsakyti reklamines vėliavas, kaip sukurti joms maketą. Jiems aktualūs užsakymo atlikimo terminai ir detalės, pristatymo sąlygos. Jie nori sužinoti, kokios medžiagos naudojamos ir kokiomis savybėmis jos pasižymi. Jeigu neradote trūkstamos informacijos čia – drąsiai kreipkitės į mus. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu (info@megaprint.lt) arba telefonu (+370 6 29 37 479) ir mes atsakysime į visus Jums kylančius klausimus. Tikrai patenkinsime Jūsų smalsumą!

Kaip užsisakyti reklaminę vėliavą iš www.megaprint.lt?

Jeigu norite užsisakyti reklaminę vėliavą, mūsų svetainėje atlikite šiuos nesudėtingus žingsnius:

 1. Peržiūrėkite mūsų siūlomą reklaminių vėliavų asortimentą ir pasirinkite Jums patinkantį modelį.
  2. Pasirinktą reklaminės vėliavos modelį pridėkite į krepšelį.
  3. Atsisiųskite reklaminės vėliavos šabloną (jį rasite modelio aprašymo apačioje).
  4. Paruoškite savo reklaminės vėliavos dizainą ir atsiųskite jį mums elektroniniu paštu info@megaprint.lt.
  5. Sulaukite patvirtinimo dėl paruošto maketo.
  6. Pasirinkite reklaminei vėliavai tinkantį stiebą, stabilumą padėsiantį išlaikyti pagrindą ar kitus aksesuarus (pavyzdžiui, patogų ir vėliavai pritaikytą transportavimo krepšį). Beje, vėliavą galima užsisakyti ir be jų.
  7. Patikrinkite savo pirkinių krepšelį.
 2. Patvirtinkite užsakymą bei atsiėmimo būdą.
 3. Pateikite kontaktinę informaciją ir užbaikite savo užsakymą.

Kaip reklaminių vėliavų maketas turi būti paruoštas ir pateiktas?

Pasirinkę patikusios ir lūkesčius atitikusios reklaminės vėliavos modelį, jo aprašymo apačioje rasite šablonų pavyzdžius. Paspaudę ant nuorodos, atsisiųskite jums reikalingą šabloną. Ant atsisiųsto šablono galite kurti savo vėliavos dizainą. ĮSIDĖMĖKITE, kad būtina laikytis prekės aprašyme esančių patarimų ir pastabų – tik tokiu būdu galėsite sukurti nepriekaištingą savo reklaminės vėliavos maketą. Paruoštą maketą atsiųskite mums elektroniniu paštu info@megaprint.lt. Mes įvertinsime jo kokybę, esant reikalui, informuosime apie pastebėtas klaidas, kurias reikės pašalinti. Patvirtinę maketo kokybę, imsimės užsakymo vykdymo darbų.

Ruošdami maketą, būtinai atkreipkite dėmesį į šias pastabas:

– Maketą ruoškite naudodamiesi CMYK spalvomis (ne RGB);
– Maketo objektas turi būti vektorinis;
– Konvertuokite tekstus į kontūrus;
– Ruošdami maketą, naudokitės mūsų rekomenduojamomis Adobe Illustrator (.AI, .PDF arba Vector file) arba Corel Draw programomis;
– Galimi maketo masteliai: 1:1 ir 100DPI arba 1:10 ir 300DPI (CMYK)

Kada mano reklaminės vėliavos bus pristatytos?

Patvirtinę reklaminės vėliavos dizainą, iškart nedelsdami imamės jos gaminimo darbų. Priklausomai nuo užsakymo kiekio, reklaminės vėliavos bus pristatytos per 5-15 darbo dienų. Jeigu užsakymas ypač skubus, galime susitarti dėl greitesnio jo atlikimo. Jums tereikia su mumis susisiekti nurodytais kontaktais. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

Savo sandėliuose turime įvairių modelių reklaminių vėliavų stiebų, pagrindų ir aksesuarų, kuriuos nedelsdami galime Jums pristatyti. Pristatymo aplinkybes pravartu aptarti nurodytais kontaktais (info@megaprint.lt; +370 6 29 37 479). Kreipkitės – mes esame tam, kad Jums padėtume.

Iki kada galima atšaukti užsakymą? 

Svarbu atminti, kad užsakymą atšaukti galima tik prieš gamybos proceso pradžią. Gavę patvirtinimą dėl Jūsų reklaminės vėliavos gamybos, mes nedelsdami imamės užsakymo realizavimo darbų. Taigi tokiu atveju jau nebegalėsite atšaukti savo užsakymo.

Aptikę mūsų padarytą gamybos klaidą, būtinai kreipkitės dėl reklaminės vėliavos grąžinimo. Mes ištaisysime savo klaidą, padarydami naują produktą. Kad tokių nesusipratimų būtų išvengta, būtinai labai atidžiai patikrinkite savo siunčiamą maketą.

Ką daryti, jeigu turime skirtingus maketus skirtingiems reklaminių vėliavų modeliams?

Jei planuojate užsisakyti daugiau nei vieną reklaminę vėliavą, pateikite savo maketus elektroniniu paštu (info@megaprint.lt), nurodydami, kuris maketas priklauso atskirai reklaminei vėliavai. Labai džiaugsimės, jei parašysite papildomą komentarą apie tai. Tokiu būdu išvengsime galimų nesusipratimų. Tai padės mums atlikti Jūsų užsakymą nepriekaištingai!

Kokios yra pristatymo kainos?

Mūsų internetinėje svetainėje prekių kainos nurodytos be pristatymo išlaidų. Prisatymo kainos nurodomos užsakymo metu. Kaina priklauso nuo Jūsų užsakytų prekių svorio: ji atitinkamai didės, jei Jūsų pirkinys svers daugiau.

Ar galiu skalbti savo reklaminę vėliavą?

Visas mūsų įmonės siūlomas reklamines vėliavas galima skalbti skalbimo mašinoje. Būtinai vadovaukitės mūsų rekomendacijomis:

 • Skalbkite vėliavą 30° laipsnių temperatūros vandenyje.
 • Vėliavas skalbkite atskirai (nedėkite į skalbimo mažiną kartu su ją pažeisti galinčiomis medžiagomis, pavyzdžiui, drabužiais su užtrauktukais, nudažyti galinčiais spalvotais audiniais ir t.t.).
 • Naudokite kokybiškas ir vėliavos medžiagai tinkamas skalbimo priemones (apie tai informacija pateikiama ant kiekvieno gamintojo skalbimo priemonės pakuotės).

Būtinai rekomenduojame ką tik pagamintą reklaminę vėliavą prieš naudojant išskalbti 30° laipsnių temperatūros vandenyje. Mes pagamintų vėliavų neskalbiame, tad gali būti nereikalingų dulkių, kurios lengvai pašalinamos skalbimo metu.

Ką daryti, kad reklaminė vėliava tarnautų ilgai?

Jeigu norite, kad Jūsų reklaminė vėliava tarnautų kuo ilgiau, būtinai vadovaukitės šiais patarimais:

 • Vėliavą statykite taip, kad jos mechaniškai nepažeistų trintis į įvairius objektus, pavyzdžiui, medžių šakas ar kamienus, laidus, pastato sienas ir kt..
 • Reklamines vėliavas, vadovaudamiesi mūsų rekomendacijomis, skalbkite 30° laipsnių temperatūros vandenyje kas 2-3 mėnesius.
 • Nepalikite reklaminės vėliavos tiesiog ant žemės, toks sąlytis gali lengvai pažeisti jų paviršių.
 • Saulės spinduliai bei vėjas turi įtakos reklaminių vėliavų kokybei: spalvos gali pablukti, vėliava gali būti mechaniškai apgadinta. Taigi esant galimybėms, saugokite vėliavas nuo tiesioginių saulės spindulių ar didelių vėjų.

Kokios medžiagos naudojamos reklaminių vėliavų gamybai?

Vėliavos medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio. Įprastai vienpusei vėliavai naudojamas 115 g/m2 poliesteris, dvipusei – 100D poliesteris. Galime pasiūlyti ir 120 g/m2 orui pralaidžią, vienpusei spaudai skirtą poliesterio medžiagą. Mūsų naudojama spaudos technika – tiesioginė skaitmeninė spauda (sublimacija). Vienpusės reklaminės vėliavos vaizdas kitoje pusėje yra veidrodinis (ryškumas 80-90%). Mūsų siūloma spalvų paletė patenkins net išskirtinius Jūsų norus. Juoda arba balta vėliavos kišenės yra apsiuvamos tvirtais ir kokybiškais siūlais dviguba siūle.

Mes garantuojame reklaminių vėliavų stiebų, transportavimo krepšių, pagrindų bei kitų aksesuarų medžiagų kokybę. Dažniausiai naudojame laiko patikrintas vokiškas medžiagas, leidžiančias užtikrinti mūsų produkcijos ilgaamžiškumą bei kokybę. Stengiamės už patrauklią kainą pateikti aukštos kokybės prekes.

Kokie yra dvipusės vėliavos privalumai?

Dvipusės vėliavos gali turėti skirtingas puses. Taigi galima ant vėliavos pateikti kur kas daugiau informacijos apie Jūsų įmonę ar organizaciją. Svarbu žinoti, kad turite nuspręsti, kokia bus dvigubos vėliavos krašto spalva. Nesklandumų nekyla,  jeigu vėliava yra vienspalvė. Jeigu reklaminė vėliava yra dviejų skirtingų spalvų, viena iš spalvų šiek tiek „užeis“ į priešingą pusę maždaug apie 1 cm. Taigi užsakymo metu turite nuspręsti, kuri iš pusių „užeis“ ant kitos. Jeigu to nepadarysite, mes tai atliksime savo nuožiūra.

Nepamirškite:

 • Galite rinktis skirtingas spalvas ant skirtingų vėliavos pusių.
 • Kiekviena vėliavos pusė turi atskirą dizainą.
 • Turi būti nurodyta „užeinama“ spalva.

Jeigu nerandate atsakymo į norimą klausimą, rašykite mums elektroniniu paštu (info@megaprint.lt) arba skambinkite (+370 6 29 37 479).
Mes esame tam, kad Jums padėtume
!

Cart Item Removed. Undo
 • No products in the cart.