1
Krepšelis
2
Atsiskairtymas
3
Patvirtinimas

Krepšelis

Apie mus

Megaprint.lt – ambicijų lyderiauti Lietuvos ir kaimyninių šalių rinkoje nestokojantys reklaminių vėliavų, sėdmaišių, roll up stendų gamintojai.

Esame tie, kurie ypač daug dėmesio skiria nepriekaištingos gaminių kokybės užtikrinimui. Mums rūpi, kad mūsų produkcija ir paslaugos patenkintų net paties išrankiausio kliento poreikius. Daug dėmesio skiriame ne tik žaliavų (aukščiausios kokybos plieno, aliuminio, plastiko konstrukcijos, poliesterio audiniai, aplinką tausojantys skaitmeninei spaudai skirti vandeniniai dažai ir kt.) pasirinkimui, bet ir gaminio gamybos proceso koordinavimui bei patikrai – norime, kad kiekvienas mūsų produktas aitiktų aukščiausius kokybės kriterijus.

Suprantame, kad šiandien reklama atlieka itin didelę reikšmę verslo pasaulyje. Taigi esame pasiruošę kiekvienam į mus besikreipiančiam privačiam asmeniui ar įmonei, organizacijai pagelbėti realizuojant verslo skatinimo ir plėtros idėjas. Vėjyje plazdanti reklaminė vėliava su Jūsų įmonės šūkiu, patogiai įsitaisyti viliojantis sėdmaišis su Jūsų organizacijos rekvizitais, renginio foto sienelė su Jūsų kompanijos logotipu – tai tik kelios idėjos, kurias paversti tikrove visuomet esame pasiruošę.

Domimės naujausiomis mokslo technologijomis, turime vienus pažangiausių galingų spausdintuvų ir didžiuojamės, jog galime pasiūlyti visas plačiaformatės spaudos paslaugas (lipdukų gamyba, fotodrobės, tentai, plakatai ir kt). Spausdiname UV spauda ant įvairiausių paviršių. Mūsų skaitmeninės spaudos ant tekstilės panaudojimo sritys neribotos: nuo verslo reklamos (reklaminės vėliavos, plakatai, iškabos ir kt.) iki namų dekoro ir puošybos (spauda ant pagalvių, roletų, tapetų ir kt.). Siūlome ir Jums nevaržyti savęs bei išlaisvinti verslo ar asmenines idėjas.

Pjauname lazeriu bet kokių formų ir dydžių objektus iš įvairių medžiagų: organinio stiklo, medienos, audinio, odos ir kt.. Teikiame graviravimo lazeriu paslaugas. Mūsų preciziškai atliktu darbu tikrai nenusivilsite – suteikiame kokybės garantiją.

Patikėkite mums savo idėją – mes padėsime ją išpildyti.

Su mumis dirbti lengva!

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.